• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Переможці міських та обласних олімпіад 2016-2017 н.р.
1.
2.

ФізикаКощей Д, 7-Б
Гармаш Д, 8-А
ІІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
3.
4.
5.
6.


ІнформатикаХухрянський А, 10-А
Новицька С., 10-А
Маслов Г, 8-б
Тютюник Е, 11-А
І місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
7.
8.

ЕкологіяПотоцька О, 11-А
Коваленко В., 11-Б
І місце
ІІ місце
Саматова О.В.
9.
10.
11.
12.
13.
БіологіяГармаш Д, 8-Б
Новицька С, 10-А
Смирніченко Є, 10-А
Потоцька О, 11-А
Коваленко В., 11-Б
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
Ульянова К.П.
14.
15.
16.
17.
ІсторіяЗалозна К. 10-Б
Коваленко А. 10-А
Гамаш Д. 8-А
Печерський М. 8-Б
ІІ-місце
ІІІ-місце
ІІ-місце
ІІ-місце
Безгодкова О.С.
Коритко А.Б
Коритко А.Б.
Коритко А.Б.
18
19
20
21
Українська літ.Ростовська О, 8-Б
Потоцька С. 9-Б
Залозна К, 10-Б
Петровська М , 7-Б
ІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Жаран Н.Б.
22
23
АстрономіяНовицька С, 10-А
Коваленко Д., 11-А
ІІ місце
ІІІ місце
Дахова О.І.
24
25
Англійська моваЛукашевський А, 7-Б
Гармаш Д. 8-А
ІІІ місце
І місце
Гулькова М.Р.
Боровик А.С.
26
27
МатематикаОлійник Ілля, 6-Б
Черненко В, 11-А
ІІ місце
ІІІ місце
Лиманська С.М.
Святаш О.В.
28
29
ХіміяКощей Д, 7-Б
Ушаков Д, 7-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Ульянова К.П.
30.
31
Російська мова і літератураКорзюкова С. 9-А
Залозна К, 10-Б
ІІ місце
ІІІ місце
Мороз В.В.
Лейченко Н.В.
32
33
34
35
36
ЕкономікаПечерський М, 8 кл
Летуча А, 8кл
Ростовська О, 8кл
Новицька С, 10-А
Коваленко А, 10-А
І місце
ІІ місце
ІІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце
Кисельова П.О.
37
38
Зарубіжна літератураКапланова К, 10-Б
Залозна К, 10-Б
ІІІ місце
І місце
Лейченко Н.В.
39
40
41
42
43
ГеографіяЛукашевський А, 7б
Кощей Д, 7-Б
Гармаш Д, 8-А
Новицька С, 10-А
Коваленко А, 10-А
І місце
ІІ місце
І місце
ІІ місце
І місце
Саматова О.В.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Кисельова П.А.
Кисельова П.О.
44Трудове навч.Васильєв МІІ місцеТатьянніков В.О
Переможці міських олімпіад 2015-2016 н.р.
ПредметУченьМісцеВчитель
1
2
ФізикаБандурін В-11-Б
Гармаш Д -7-А
ІІІ
ІІІ
Дахова О.І.
3
4
ЕкологіяШевкаленко А-10-Б
Коваленко В - 10-Б
І
ІІІ
Саматова О.В.
5
6
Інформатика
ІКТ
Хухрянський А-9-Б
Коваленко А-9-В
І
ІІ
Герасимович Л.Й.
7
8
БіологіяПотоцька М - 10-А
Савенкова С-10-А
ІІІ
ІІІ
Ульянова К.П.
9
10
11
Українська мова
XVI Міжнародний конкурс
знавців укр.м. ім. П.Яцика
Ростовська О.- 7-Б
Потапенко С-8-В
Штонденко А-11-Б
ІІ
ІІІ
ІІІ
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Жаран Н.Б.
12
13
ІсторіяКоваленко А-9-В
Залозна К - 9-А
ІІІ
ІІІ
Безгодкова О.С.
Коритко А.Б.
14
15
Українська літ.Ростовська О.-7-Б
Потапенко С.- 8-В
ІІ
ІІІ
Саєнко О.В.
16астрономіяБандурін В -11-АІДахова О.І.
17Іноземна моваКравченко Д -10-аІГулькова М.Р.
18
19
Трудове навчанняКудрявцев О-8-А
Скворцов Р. - 8-Б
ІІ
ІІІ
Татьянников В.О.
20
21
22
23
24
МатематикаКощей Д- 6-Б
Ушаков Д - 6-Б
Ростовська О - 7-Б
Бандурін В - 11-А
Черненко В - 10-А
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІ
Лиманська с.М.
Лиманська С.М.
Лиманська С.М.
Салій Л.Г.
Святаш О.В.
25ХіміяГармаш Д- 7-АІІІУльянова К.п.
26
27
28

Російська мова і літератураМаслов Г.,7-Б
Зінченко Д.,7-Б
Савенкова С., 10-А

ІІ
ІІІ
ІІІ
Лейченко Н.В.
Лейченко Н.В.
Карташова С.С.
29
30
31
32
33
ЕкономікаНовицька С.,9-В
Бандурін В,11-А
Коваленко А.,9-В
Герасимова Є.,9-В
Цуркан М., 11-А
І
І
ІІ
ІІІ
ІІІ
Кисельова П.О.
34
35
Зарубіжна літератураКапланова К.,9-Б
Воюцька Є.,8-В
ІІІ
ІІ
Лейченко Н.в.
Мороз В.В.
Переможці республіканських олімпіад 2014-2015 н.р.
1ЕкологіяТрохимчук Р -11 клІСаматова О.В.
2ЕкономікаБандурін В -10клІІІКисельова П.О.
Переможці обласних олімпіад 2014-2015 н.р.
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1АстрономіяМітусов Д -11кл
Бандурін В- 10кл
І
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
2ЕкономікаБандурін В-10клIКисельова П.О.
3ЕкологіяТрохимчук Р-11кл
Штонденко Б-10кл
II
III
Саматова О.В.
4Російська моваСвяташ Д -11 клIIКарташова С.С.
Переможці міських олімпіад 2014-2015 н.р.
№ з/пПредметУченьМісце Вчитель
1.ГеографіяПотапенко С 7кл
Коваленко А -8кл
Штонденко Ю -10кл
Татаренко Д -11кл
Питтель А - 11кл
ІІІ
І
ІІІ
І
ІІІ
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О
2ЕкологіяТрохимчук Р-11 кл
Штонденко Ю -10 кл
Татаренко Д -11 кл
ІІ

І

ІІІ

Саматова О.В.
Саматова О.В.
Саматова О.В.
3. Укр. мова та лит.Каплій А - 11кл
Залозна К -8кл
Потапенко С-7кл
ІІІ
ІІІ
ІІІ
Змійова Т.М.
Змійова Т.М.
Саєнко О.В.
4.Інформатика
(програмування)
Каплій А - 11 кл
Хухрянський А-8кл
ІІІ
ІІІ
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
5.БіологіяТрохимчук Р-11кл
Шевченко Б -8 кл
ІІ

ІІІ
Ульянова К.П.

Ульянова К.П.
6.МатематикаГармаш Д - 6 клІІСвяташ О.В.
7.ІсторіяЗалозна К -8 кл
Коваленко А -8 кл
І
ІІІ
Коритко А.Б.
Безгодкова О.С
8.АстрономіяБандурін В-10кл
Мітусов Д - 11кл
ІІ
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
9.Англійська моваНовосьолов С-10 кл
Мітусов Д - 11 кл
І
ІІІ
Гулькова М.Р.
Гулькова М.Р.
10.ФізикаБандурін В-10кл
Ольховський А -7 кл
Коваленко А - 8кл

ІІІ
ІІІ
ІІІ
Дахова О.І.
Дахова О.І.
Дахова О.І.
11.Хімія
12.ЕкономікаБандурін В-10кл
Бараннік А-10кл
ІІ
ІІІ
Кисельова П.А.

13.Інформатика(ІКТ)Штонденко Ю-10клІІКрасилін В.В.
14Франц. моваКисельова С -10клІІСтеблянко М.В.
15Русский язык и литЗалозная К -8кл
Святаш Д - 11кл
Штонденко Ю-10 кл
І
ІІ
ІІІ
Карташова С.С.
Карташова С.С.
Лейченко Н.В.
V Міжнародний мовно - літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка Ростовська О-6кл
Потапенко С. -7 кл
ІІІ
ІІІ
Саєнко О.В.
Саєнко О.В.
Переможці та учасники обласних олімпіад 2013-2014 н.р.
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1Інформатика ІКТ

Інформатика ОАП
Піттель А
Донченко В
Бітовт А
3
учасник
учасник
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Герасисович Л.Й.
2МатематикаБлохіна А.
Бандурін В.
учасник
учасник
Святаш О.В.
Салій Л.Г.
Переможці ІІ(міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 2013-2014 н.р.
( 33 призових місць)
№ з/пПредметУченьМісцеВчитель
1.Рос.мова та літ.Блохіна Анна, 7А
Блохіна Г, 10 А
Піттель А, 10 А
Татаренко Д, 10 А
1
2
3
3
Карташова С.С.
2.ГеографіяБлохіна Анна,7 А
Коваленко А,7 В
Блохіна Г,10 А
Татаренко Д,10 А
Штонденко Н,9 Б
2
3
2
3
2
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Кисельова П.О.
Саматова О.В.
3.ЕкологіяТрохимчук Р. 10 В
Худолій М. 11 Б
Брей Є 10Б

1
3

3
Саматова О.В.
4.Трудове навчанняНекрилов Я. 9 А
Коваленко Д 8 А
1
2
Татьянніков В.О.
5.ЕкономікаБандурін В 9-А
Некрилов Я 9-А
Кисельова С 9-А
1
2
3
Кисельова П.О.
6.Українська моваБлохіна А 7 кл
Каплій а 10-А
2
2
Змійова Т.М.
7.АстрономіяБлохіна Г -10-А1Дахова О.І.
8.ФізикаКаплій А. 10-А
Батурін В - 9-А
3
3
Дахова О.І.
9.Англійська моваБлохіна А 8кл
Новосьолов С 9кл
Блохіна Г. 10-А
Д'ячков А 11
3
2
3
3
Шарабан О.В.
Гулько М.Р.
Гулько М.Р.
Гулько М.Р.
10.ІнформатикаСвяташ Д 10 А
Піттель А 10-А
Донченко В 11кл
Теренник Д 11кл
Худолій М 11кл
1
2
1
2
2
Герасимович Л.Й.
Герасимович Л.Й.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
Красилін В.В.
11Світова літератураТрохимчук Р 11В3Калашникова Т.М.
12БіологіяТрохимчук Р. 11В3Ульянова К.П.
13МатематикаБлохіна А. -7-А
Бандурін В. - 9-А
1
2
Святаш О.В.
Салій Л.Г.

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад 2012 – 2013 н. р.ЗОШ №4

Предмет

Місце

ПІБ

учня

Клас

ПІБ

вчителя

1

Українська мова та література

НУО№866 від 19.11.2012

2

Каплій Андрій

9

Змійова Т.М.

2

Педагогіка і психологія

НУО №839 від 12.11.2012

1

2

Варава Софія

Кухаренко Тетяна

11б

11б

Дахова О.І.

Дахова О.І.

3

Біологія

НУО №951 від 12.12.2012

2

1

Нікітіна Олександра

Коваль Маргарита

11а

10а

Саматова О.В.

Ульянова К.П.

4

Математика

НУО №914 від 30.11.2012

1

2

3

Блохіна Ганна

Бандурін Владислав

Сорокін Володимир

Святаш О.В.

Салій Л.Г.

Святаш О.В.

5

Географія

НУО №865 від 19.11.2012

2

2

2

2

Татаренко Дар’я

Блохіна Галина

Нікітіна Олександра

Макаренко Анастасія

11а

11а

Кисельова П.О.

Кисельова П.О.

Кисельова П.О.

Кисельова П.О.

6

Екологія

НУО №867 від19.11.2012

1

2

3

3

Борозенцев Максим

Худолій Максим

Пархоменко В’ячеслав

Кухаренко Тетяна

10а

10б

10а

11б

Саматова О.В.

Саматова О.В.

Саматова О.В.

Саматова О.В.

7

Астрономія

НУО №985 від 26.12.2012

3

3

Пархоменко В’ячеслав

Біліченко Дмитро

Донченко Владислав

Теренік Дмитро

10а

11а

10б

10б

Касьян Г.С.

Дахова О.І.

Дахова О.І.

Дахова О.І.

8

Інформатика НУО №988 від 26.12.2012

3

Біліченко Дмитро

11а

Герасимович Л.Й.

9

Інформаційні технології

НУО №986 від 26.12.2012

2

3

3

2

2

Гулько Марія

Біліченко Дмитро

Макаренко Анастасія

Теренік Дмитро

Донченко Владислав

11а

11а

11а

10б

10б

Герасимович Л.Й.

Герасимович Л.Й.

Герасимович Л.Й.

Красилін В.В.

Красилін В.В.

10

Англійська мова

НУО №

2

1

2

Блохіна Галина

Новосьолов Сергій

Дьячков Арсеній

10а

Боровик А.С.

Гулько М.Р.

Гулько М.Р.

11

Світова література

НУО №

2

Рябова Юлія

Мороз В.В.

Обласний етап (брали участь)

1

Математика 20.01.2013

Бандурін Владислав

Салій Л.Г.

2

Англійська мова

Д’ячков Арсеній

10а

Гулькова М.Р.

3

Географія

Татаренко Дар’я

Блохіна Галина

Кисельова П.О.

Кисельова П.О.

4

Біологія

Коваль Маргарита

Ульянова К.П.

5

Інформатика

Біліченко Дмитро

11а

Герасимович Л.Й.

6

Інформаційні технології

Гулько Марія

Біліченко Дмитро

Теренік Дмитро

Донченко Владислав

11а

11а

10б

10б

Герасимович Л.Й.

Герасимович Л.Й.

Красилін В.В.

Красилін В.В.

28 місць,20 учнів

Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi