• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Учням та батькам

2016-2017 навчальний рік.

Розклад уроків на І семестр 2016-2017 навчального року.

Робочий план школи на 2016-2017 навчальний рік

Структура 2013-2014 навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2013/2014 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – День знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 2 вересня по 27 (28 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) грудня,

ІІ семестр – з 13 січня по 30 (31) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2-5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (2 червня-13 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (16-22 травня), основної (2-16 червня) і старшої (23-29 травня) школи.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів – 18 – 19 червня, 11-х класів – 31 травня – 1червня.

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 28 жовтня по 10 листопада,

зимові з 30 грудня по 12 січня,

весняні з 24 по 30 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Увага! На дорозі діти.

Шановні батьки! Кожний з вас бажає бачити свою дитину здоровішою і непошкоджену. І кожний певен, що його кмітливе маля під колесами автомобіля вже точно не опиниться. Але якщо дитина вчасно не прийшла додому, ви починаєте хвилюватися: «чи все гаразд?», придумуючи різні варіанти розвитку подій, нервово дзвонячи друзям і знайомим, з якими, можливо перебуває ваша дитина. Тільки б нічого не трапилося! Це споконвічний людський острах зрозумілий, адже нещасні випадки, як загроза здоров'ю й життю дитини, випереджають хвороби.Ви знаходити час на прогулянки, гуртки, спортивні секції,ігри з дитиною, але рідко знаходите п'ять хвилин у день, півгодини в тиждень, щоб навчити дитину уникати нещасного випадку, особливо на вулиці.

У процесі навчання дітей правилам дорожнього руху, основне завдання батьків — сформувати три основні навички поведінки, які допоможуть дитині зорієнтуватися в дорожніх ситуаціях.
Навичка зосередження уваги – це межа, перед якою необхідно зупинятися, витримувати паузу, для психологічного перемикання у зв'язку з переходом у небезпечну зону, а також для адекватної оцінки обстановки не тільки очами, але й думками.
Навичка спостереження >– дитина повинна бачити предмети, що оточують її, як рухливі (автомобілі, що рухаються по дорозі) так і нерухливі (автомобілі, що стоять на узбіччі, в кущах і т.д.), що закривають огляд проїзної частини й сприймати їх як потенційну небезпеку.
Навичка самоконтролю – ступаючи на проїзну частину поспіх і хвилювання необхідно залишити на тротуарі, дотримувати повного спокою й не відволікатися ні на що ті кілька хвилин, які потрібні для переходу дороги

Кiлькiсть переглядiв: 419

Коментарi